Strona 1 z 1

Dom seniora - co myślicie?

: 04 kwie 2021, 17:56
autor: Petra1980
Witajcie moi drodzy. Wiem, że to bardzo trudny temat, ale potrzebuję rad od osób, które opiekowały się ciężko chorymi starszymi członkami rodziny. Jak radziliście sobie ze wszystkimi obowiązkami? Umieliście pogodzić to ze swoją pracą? Mnie jest coraz trudniej, więc pomyślałam, że dobrym rozwiązaniem byłby dom seniora w Łodzi. Uważacie, że warto zainteresować się taką placówką?

Re: Dom seniora - co myślicie?

: 03 cze 2021, 0:28
autor: RenataŚ
My zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Na własną rękę nie byliśmy w stanie zapewnić babci należytej opieki medycznej, której wymagała. O pomoc zwróciliśmy się do Domu Seniora donumcorde.pl. Jesteśmy pod wrażeniem poprawy sprawności, która nastąpiła po regularnych zajęciach z doświadczonymi fizjoterapeutami. Babcia nie spędza już czasu sama w domu jak dotychczas. Teraz ma codzienny kontakt z osobami w podobnym wieku, z którymi korzysta z przestronnego ogrodu i wspólnej jadalni. Wybór tego obiektu był najlepszym możliwym pomysłem.

Re: Dom seniora - co myślicie?

: 07 cze 2021, 23:22
autor: Paweł Pieniek
Dom seniora jest dobrym rozwiązaniem dla starszych, potrzebujących osób czasami rodzina nie ma odpowiednich warunków, żeby zająć si bliską osobą. W takim domu dla osób, które nie mają siły wstać z łóżka stosuje się poduszki przeciwodleżynowe. Zabezpieczają one przed pojawianiem się bolących ran na skórze.

https://mirapolnext.pl/angry-birds-hasbro-star-wars-jedi-vs-sith-a6180-p-1582.html

Re: Dom seniora - co myślicie?

: 29 cze 2021, 13:49
autor: Leośka
Ja naprawdę każdemu znajomemu polecam opiekę w https://podtopolami.eu/ to naprawdę świetne miejsce dla starszych osób, które tej opieki naprawdę potrzebują. Moja mama się tam znajduję i z czystym sumieniem wiem, że jest tam bezpieczna, jestem wdzięczna, że trafiłam do takiego miejsca.

https://mirapolnext.pl/garnki-tefal-uno-5-elementow-a701d574-p-7976.html

Re: Dom seniora - co myślicie?

: 04 sty 2022, 11:25
autor: vanda
A co mamy myśleć? Wiele osób idzie do takich miejsc i jest im tam naprawdę dobrze . Dlaczego i twojemu bliskiemu nie miałoby tak być? Najważniejsze, by miał tam odpowiednią pomoc i żeby kalendarz fizjoterapeuty nie był zbyt mocno załadowany. Osoby starsze potrzebują masaży, czy innego wsparcia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------