Strona 1 z 1

Domowa produkcja alkoholu

: 02 mar 2021, 2:25
autor: bogdal
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu moim największym hobby stała się domowa produkcja alkoholu. Powiem wam, że zainwestowałem nawet w mini destylator, który okazał się strzałem w 10. Porządne urządzenie to też bardzo ważna kwestia, z której niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę. Ciekawi mnie, czy ktoś z was też podziela moje hobby?

Re: Domowa produkcja alkoholu

: 24 mar 2021, 5:45
autor: Boganowóa
Bardzo ciekawe i unikatowe hobby, podobnie jak moje. Ja oglądam radary online na radaryonline gdzie zawsze mam dostęp do najnowszych informacji pogodowych itp. Szczerze polecam, teraz podczas pandemii wszystko jest przyjemniejsze od oglądania telewizji :D

pc monitor kabel

Re: Domowa produkcja alkoholu

: 04 sty 2022, 22:18
autor: Ahatek
Bardzo fajny pomysł! Sam kiedyś chciałem produkować alkohol w domu, ale żona by mnie chyba wyrzuciła z mieszkania :lol: trochę się też obawiam o jakiś pożar bądź wybuch. Póki co, swoją pasje postanowiłem przelać w finanse. Najpierw musiałem rozprawić się z wpisem przez moją byłą żonę z BIK (polecam ten poradnik https://pozyczkase.pl/jak-sprawdzic-bik/). Wszystko wraca już do normy. Kto wie, może kiedyś również tego spróbuję i będę mógł się tutaj przed Wami swoimi wypocinami podzielić na forum :)