Strona 1 z 1

Malowanie mieszkania

: 08 gru 2020, 16:14
autor: Bianka-73
Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad małym remontem i w związku z tym szukałam firmy oferującej malowanie mieszkań w Warszawie. Udało mi się znaleźć kilka interesujących ofert, także jestem zadowolona, mimo że nie zdecydowałam się jeszcze na kolor. Wy też planujecie jakieś zmiany w swoich mieszkaniach lub domach jeszcze przed świętami?

Re: Malowanie mieszkania

: 24 gru 2020, 6:35
autor: Pegass
Podobają się wam aktówki męskie? To na pewno świetny prezent dla bliskiej osoby. Dobrze że można je zamawiać online.

iladian direct tabletki doustne

Re: Malowanie mieszkania

: 25 kwie 2021, 9:43
autor: Sokół
Jeżeli już zabieracie się za malowanie swojego mieszkania, to lepiej będzie w takim razie przygotować sobie wszystko wcześniej, w tym także porządne o różnej grubości taśmy maskujące https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/re ... -maskujaca Wysoka trwałość i do tego po prostu dużo łatwiej wykonać dokładniejsze malowanie wszystkich ścian i elementów.

swedzenie miejsc intymnych lek bez recepty

Re: Malowanie mieszkania

: 28 sie 2021, 21:24
autor: Zuzia
Jeśli właśnie zabieracie się za malowanie Waszego mieszkania, to na pewno pora na wybór odpowiednich farb. Warto postawić na jakieś dobrej jakości farby od wiodących producentów. Moim zdaniem dobrze się mogą sprawdzić na przykład farby dekoral professional. Sami używaliśmy ich w naszym mieszkaniu i musze przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

Re: Malowanie mieszkania

: 14 sty 2022, 13:58
autor: Śliwka
Ja całe swoje co prawda niewielkie mieszkanie pomalowałam na biało farbą Śnieżka Eko. biały jest bardzo fajny i neutralne - bez problemu teraz moge szaleć z różnymi kolorowymi dodatkami i zmnieniać nimi wystrój co jakiś czas. Farbę wybrałam przede wszystkim z powodu tego, że jest hipoalergiczna - ja jestem alergikiem i szukałam farby zezpiecznej. Samo malowanie bardzo ok - dobrze się rozprowadza i kryje. Nie śmierdzi i szybko schnie. Malowałam wałkiem i poszło szybko a mistrzem malowania nie jestem