reklama dla firmy

Cześć! Jesteś nowy na forum? Przywitaj się, powiedz parę słów o sobie. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Hej wam. Jak myślicie, jaki jest najlepszy sposób na zareklamowanie usług swojej firmy? Chodzi mi raczej o nietypowe sposoby, na przykład maskotki reklamowe z logo i tym podobne gadżety. Używacie ich? Dobrze się sprawdzają? Według mnie budzą spore zaufanie wśród klientów i sprawiają, że o danej firmie nie da się zapomnieć.

Awatar użytkownika
ludwika
Posty: 107
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:51

Re: reklama dla firmy

Post autor: ludwika »

W tej kwestii działa dla mojej firmy agencja http://123media.pl/ która świetnie opanowała techniki marketingu internetowego. W branży są od kilku lat, więc wiedzą jak poprowadzić kampanię reklamy sieciowej, by sama marka lepiej prezentowała się wizerunkowo jak pozostałą konkurencja.

co dobre na oczyszczenie jelit

Jabłko

Re: reklama dla firmy

Post autor: Jabłko »

Myślę, że teraz największy sens ma reklama w sieci. Możesz skorzystać z wielu opcji, marketing w sieci nie ogranicza się tylko do jednego działania. Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z firmą https://onetrend.pl Oni mają doświadczenie w tej branży, więc z pewnością doradzą Ci najlepsze rozwiązanie.

Zółw

Re: reklama dla firmy

Post autor: Zółw »

Dobrą reklamą dla firmy jest dobry prezencik dla klientów. My korzystamy z oferty Chocolissimo - można zakupić czekoladę wraz z umieszczonym logo firmy, czy zdjęciem. W moim odczuciu taki prezent robi efekt "wow". ;) Teraz jak chcesz aby klient Cię zapamiętał musisz wyprzedzić konkurencję. UWażam również że może to być super prezent na święta dla pracowników lub inne okazje w firmie.

ODPOWIEDZ