Rehabilitacja kręgosłupa

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
Atena-60
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 20:19

Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: Atena-60 »

Witajcie. Jako że jestem po niedawnym dość poważnym urazie kręgosłupa, będzie mi potrzebna rehabilitacja w Warszawie. Wiem, że placówek, które oferują takie zabiegi, nie brakuje, a nawet mam już jedną na oku. Mimo wszystko chciałabym się dowiedzieć, gdzie wy polecacie się wybrać. Każdą opinię i propozycję wezmę pod uwagę.

piko warszawa

dominiśka

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: dominiśka »

Również chodziłam na rehabilitację kręgosłupa, ale zapisałam się wtedy do https://www.rehabilitacje.org/ . Na termin nie musiałam długo czekać i przy okazji porobili mi tutaj dodatkowo potrzebne badania na kręgosłup, po konsultacji z dobrym ortopedą zapisałam się na rehabilitację.

Żurawina!!7

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: Żurawina!!7 »

Polecam www.rehabilitacje.org. Moja kuzynka złamała nogę i skorzystała z ich usług, naprawdę warto. Badania, konsultacje , rehabilitacje _ wszystko w jednym miejscu i nie trzeba długo czekać na wizytę, a w tych czasach to wielki plus :) serdecznie polecamy

neomag stres forum

Toneś

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: Toneś »

Co do wyboru dobrego gabinetu zajmującego się leczeniem problemów z kręgosłupem, czy stawami to jak najbardziej polecam gabinet https://reha-kfz.pl/zamrozony-bark-reha ... -barkowej/ z Krakowa który spełnia wszystkie wymagania, jeżeli chodzi o skuteczność w działaniu, jakość dobrania odpowiednich zabiegów, aby wrócić do pełni sił i móc cieszyć się pełną sprawnością podczas uprawiania sportów, czy realizowania obowiązków zawodowych. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak sobie z dolegliwościami poradziliście!

ODPOWIEDZ