Dom seniora - co myślicie?

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
Petra1980
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 12:58

Dom seniora - co myślicie?

Post autor: Petra1980 »

Witajcie moi drodzy. Wiem, że to bardzo trudny temat, ale potrzebuję rad od osób, które opiekowały się ciężko chorymi starszymi członkami rodziny. Jak radziliście sobie ze wszystkimi obowiązkami? Umieliście pogodzić to ze swoją pracą? Mnie jest coraz trudniej, więc pomyślałam, że dobrym rozwiązaniem byłby dom seniora w Łodzi. Uważacie, że warto zainteresować się taką placówką?

RenataŚ

Re: Dom seniora - co myślicie?

Post autor: RenataŚ »

My zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Na własną rękę nie byliśmy w stanie zapewnić babci należytej opieki medycznej, której wymagała. O pomoc zwróciliśmy się do Domu Seniora donumcorde.pl. Jesteśmy pod wrażeniem poprawy sprawności, która nastąpiła po regularnych zajęciach z doświadczonymi fizjoterapeutami. Babcia nie spędza już czasu sama w domu jak dotychczas. Teraz ma codzienny kontakt z osobami w podobnym wieku, z którymi korzysta z przestronnego ogrodu i wspólnej jadalni. Wybór tego obiektu był najlepszym możliwym pomysłem.

Paweł Pieniek

Re: Dom seniora - co myślicie?

Post autor: Paweł Pieniek »

Dom seniora jest dobrym rozwiązaniem dla starszych, potrzebujących osób czasami rodzina nie ma odpowiednich warunków, żeby zająć si bliską osobą. W takim domu dla osób, które nie mają siły wstać z łóżka stosuje się poduszki przeciwodleżynowe. Zabezpieczają one przed pojawianiem się bolących ran na skórze.

https://mirapolnext.pl/angry-birds-hasbro-star-wars-jedi-vs-sith-a6180-p-1582.html

Leośka

Re: Dom seniora - co myślicie?

Post autor: Leośka »

Ja naprawdę każdemu znajomemu polecam opiekę w https://podtopolami.eu/ to naprawdę świetne miejsce dla starszych osób, które tej opieki naprawdę potrzebują. Moja mama się tam znajduję i z czystym sumieniem wiem, że jest tam bezpieczna, jestem wdzięczna, że trafiłam do takiego miejsca.

https://mirapolnext.pl/garnki-tefal-uno-5-elementow-a701d574-p-7976.html

vanda

Re: Dom seniora - co myślicie?

Post autor: vanda »

A co mamy myśleć? Wiele osób idzie do takich miejsc i jest im tam naprawdę dobrze . Dlaczego i twojemu bliskiemu nie miałoby tak być? Najważniejsze, by miał tam odpowiednią pomoc i żeby kalendarz fizjoterapeuty nie był zbyt mocno załadowany. Osoby starsze potrzebują masaży, czy innego wsparcia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ