Alergia

Wszystko o medycynie, lekarzach i zdrowiu. Borykasz się z chorobami? Nie wiesz, jak poprawić odporność? Opowiedz o swoich problemach, postaramy się pomóc! Przypominamy: w przypadku poważnych objawów zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 145
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Alergia

Post autor: wenson »

Jak sobie poradzić z alergią?

Awatar użytkownika
karin
Posty: 180
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Alergia

Post autor: karin »

Alergia bardzo uprzykrza życie. Wiem to bo sama jestem alergikiem. Czas pylenia jest dla mnie czymś strasznym i bez odpowiednich środków nie jestem w stanie funkcjonować. Niestety, ciężko poradzić sobie z alergią na własną rękę. Najlepiej udać się do sprawdzonego alergologa, np w https://cmp.med.pl/cmp-jozefoslaw/ który pomoże nam w leczeniu.

Awatar użytkownika
albina
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:42

Re: Alergia

Post autor: albina »

oj też coś o tym wiem bo z alergią zmagam się od lat. Pomaga jedynie dobrze dobrane leczenie a te powinno być ustalane na podstawie wiarygodnych wyników testów. Ja polecam wykonać test faber bo u mnie dopiero on dał odpowiedz co mnie uczula. można go wykonać u każdego bez względu na wiek, nie trzeba przerywać przyjmowania leków. Jest czuły i wskazuje te najbardziej ważne pod kątem klinicznym alergeny.

Awatar użytkownika
mateusznowakpl
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2020, 14:45

Re: Alergia

Post autor: mateusznowakpl »

Alertec? :)

Awatar użytkownika
Milonka
Posty: 32
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:56

Re: Alergia

Post autor: Milonka »

A gdzie robiliscie badania sobie na alergie? udalo wam sie na nfz? bo my w koncu zdecydowalismy sie podjechac do laboratorium diagnostyka - w najblizszej placowce od reki zapisalismy corke na badania i udalo sie je zrobic na drugi dzien. Do tego panie pielegniarki juz od wejscia bardzo miłe i wyrozumiałe!

kłujący bol brzucha w ciazy

Awatar użytkownika
zarazaa
Posty: 58
Rejestracja: 27 wrz 2019, 19:43

Re: Alergia

Post autor: zarazaa »

albina zgadzam się z Tobą w 100% jeśli chodzi o test Faber. Ja dodam jeszcze od siebie, że można go spokojnie wykonywać także u tych malutkich dzieci , to mit, ze trzeba czekać do ukończenia przez nie 5 czy 6 roku życia. Badanie jest w pełni bezpieczne dla każdego.

bocianek nowe bloki

iśka

Re: Alergia

Post autor: iśka »

Ja bym doradzała skorzystać z kontaktu z tą firmą tu https://clima.com.pl/ Klimatyzacja w domu dla osoby z alergią jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Trzeba tylko wybrać ten odpowiedni model, który pozwoli uzyskać powietrze wolne od drobnoustrojów, alergenów, pyłów, zapachów i dymu. Fachowcy z tej podanej firmy pomogą wybrać odpowiednią klimatyzację, zamontują, a też w razie potrzeby służą serwissm ktory min czyści co jakiś czas klimatyzator.

Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Alergia

Post autor: Zuzia »

A czy stosujecie jakieś leki na alergię, które można kupić bez recepty? Ja ostatnio trafiłam na takie w aptece internetowej https://www.apteka-familia.pl/alergia.html. Nie mam jednak pojęcia, na które się zdecydować... ktore środki Wam najbardziej pomagają? Macie jakieś swoje sprawdzone, zaufane?

Kaśkaa23

Re: Alergia

Post autor: Kaśkaa23 »

Niestety, ale coś o tym wiem, bo też jestem alergiczką. Na szczęście dzisiaj można sobie w tym aspekcie bardzo pomóc chociażby poprzez zastosowanie takich środków jak https://ktomalek.pl/produkty-przeciwale ... czu/k-41/1 Dzięki temu będziecie w stanie funkcjonować znacznie lepiej nawet w sytuacji dużego pylenia.

sofia111

Re: Alergia

Post autor: sofia111 »

No niestety tak to jest. Alergia potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Ja od dziecka mam alergię na kurz i odczulanie nic nie dało. Ratuję się oczyszczaniem powietrza a ostatnio odkryłam preparaty na alergików z allegroff.pl i chcę się w nie zaopatrzyć. Ich zadaniem jest zniwelowanie alergenów kurzy domowego i roztoczy oraz zmniejszenie objawów alergii - to zdecydowanie coś dla mnie.

normy iso 14000

ODPOWIEDZ